1

Téma: Uznávání zkoušek

Dobrý den,
sem teď ve druháku na Jaderce na "fyzikální elektronice". Chtěl bych přejít na FEL na něco podobného, asi "Komunikace, multimédia a elektronika".
Z prváku mám všechny zkoušky, kdybych nastoupil znova do prváku na FEL, uznají se mi zkoušky lepší než C? Především mi jde o Analýzy, Algebry a fyziky...
děkuji
---
Povolný

2

Re: Uznávání zkoušek

Dobrý den,

Přestup na Fakultu elektrotechnickou ČVUT v Praze se řídí podmínkami uvedenými zde: https://www.fel.cvut.cz/cz/education/announce/1209.html

Uznávání předmětů z předchozího studia při přestupu na FEL z jiné fakulty se provede následujícím postupem:
- Student si vyplní žádost o uznání předmětů.
- Do žádosti student uvede pouze předměty s jiným kódem či z jiných fakult, jež žádá uznat v roli povinných předmětů nového programu, a s touto žádostí navštíví vedoucí kateder FEL garantujících jednotlivé předměty. Vedoucí kateder posoudí, zdali se předmětu dají uznat v roli povinných předmětů programu.
- Vedoucí katedry, resp. garant předmětů doporučí (nebo nedoporučí) uznání předmětů či stanoví podmínky uznání.
- Poté student předá vyplněnou žádost své referentce, konečné rozhodnutí činí proděkan.

Jiří Jakovenko

3

Re: Uznávání zkoušek

Dobrý den,

děkuji za odpověď, ještě 2 věci:

Má cenu zkusit uznat i známky horší než C? Nebo to automaticky nejde?

A především, předpokladám, že je vhodné to stihnout co nejdřív...to znamená, kdy přesně můžu zajít na ty katedry? Až po zápisu? Dřív, později?
---
Děkuji Povolný