1

Téma: Web v angličtině

Dobrý den,

mám kamaráda, který zrovna studuje na TU Delft bakaláře (Aerospace Engineering) a hledá kam jít po Evropě na magistra - chtěl jsem mu dporučit KyR s Leteckými a Kosmickými systémy, ale bohužel, nový web KyRu prostě neexistuje v angličtině - má to tlačítko na přepnutí do angličtiny, ale všechny texty kromě hlavního menu jsou kompletně v češtině. Mám to chápat tak, že KyR nemá o anglicky mluvící studenty zájem?

Poprosil bych, aby s tím někdo, kdo to má na starosti něco udělal - takhle se nedá pořádně ani zjistit studijní plán v anglitině, protože veškeré odkazy vedoucí na stránky kybernetika.fel.cvut.cz vedou na nový web kyr.fel.cvut.cz, který prostě není anglický.

Díky a s pozdravem,

Ota Jašek

2

Re: Web v angličtině

Díky za připomínku. Na anglické verzi webu se intenzivně pracuje stejně jako na studijních plánech, ty také ještě nejsou kompletně hotové. Web kybernetika.fel.cvut.cz byl nahrazen webem kyr.fel.cvut.cz

FELK Admin - IT135

3

Re: Web v angličtině

Otakar Jašek (jasekota) napsal:

nový web kyr.fel.cvut.cz, který prostě není anglický.

Omlouváme, se prostě jsme ještě nestihli nový web přeložit. Také proto, že se zdržel už český web, na kterém pracujeme už přes půl roku. Děláme to za pochodu.
Do konce příštího týdne to bude, v rozumné formě. Slibuji!

garant programu