1

Téma: Kvalitní výuka a Modelování a simulace dynamických systémů

Dobrý den,

občas jsem v diskuzi četl, jak je systém výuky na škole nekvalitní, jak od studentů, tak od zaměstnanců FEL, kde stížnosti byly například kolem přednášek - pasivní, přednáška není natáčená, ...

Ale minulý zimní semestr (před rokem, kdy jsem studoval na FELu), jsem absolvoval zajímavý předmět, se zajímavým systémem výuky, jmenoval se Modelování a simulace dynamických systémů. Nechtěli byste vážení profesoři, vážení zaměstnanci FELu se inspirovat? smile

2

Re: Kvalitní výuka a Modelování a simulace dynamických systémů

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Taková se vždy příjemně čte. Kolegové Zdeněk Hurák a Jirka Zemánek budou velice potěšeni. Přípravě předmětu do současné podoby věnovali spoustu času a energie.

Naposledy upravil: samekma1 (22.09.2016 22:40:42)

FELK Admin - IT135

3

Jenže výzva byla jiná a byla určena jiným kolgům z FEL:
Nechcete se více inspirovat Katedrou řídicí techniky a metodami na ní zjevně dobře fungujícími?

4

Michael Šebek (sebekm1) napsal:

Nechcete se více inspirovat Katedrou řídicí techniky a metodami na ní zjevně dobře fungujícími?

Ne.

5

Jan Kyncl (kyncl) napsal:

Ne.

Jeden reklamní slogan praví: "Ne z nás dělá to, čím jsme." smile

6

(absolventfelu) napsal:

Ale minulý zimní semestr (před rokem, kdy jsem studoval na FELu), jsem absolvoval zajímavý předmět, se zajímavým systémem výuky, jmenoval se Modelování a simulace dynamických systémů. Nechtěli byste vážení profesoři, vážení zaměstnanci FELu se inspirovat? smile

Děkujeme za pochvalu. Kolegové si asi budou myslet, že si to tu píšeme sami, ale to neva smile

7

Jiří Zemánek (zemanji7) napsal:
Jan Kyncl (kyncl) napsal:

Ne.

Jeden reklamní slogan praví: "Ne z nás dělá to, čím jsme." smile

Jistě, třeba že NEjsem např. narcis a nechválím se na všech sloupech, je důležité něčím nebýt.
Jistě... např. čínská ekonomika má krásný růst, přesto jsem rád, že žiji v ČR, ne vše úspěšné z toho či onoho pohledu se mi musí líbit, nebo musí?